Download TR

Ücretsiz Dinozor Apps Yükle!

Faydalı ve eğlenceli Android uygulamaları.


Telefon Şakası

İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Azerice ve Türkçe erkek ve kadın sesleriyle eğlenceli telefon şakaları yapın.

Telefon Şakası - Phone Prank
Telefon Şakası

Sosyal Hesap Sil

Sosyal hesap silme bağlantıları. Sosyal medya hesapları çok zamanınızı alabilir. Popüler sosyal medya hesaplarını kolayca kapatmak için gerekli silme bilgi ve bağlantıları bu uygulamada sizi bekliyor.

Delete App - SosyalHesapSil
Sosyal Hesap Sil

Ses Şakası

Ses Şakası (Sound Joke) uygulaması, Saç tıraş makinesi, Sakal düzeltici, Saç kurutma makinesi, Elektrikli süpürge, Blender ve Tuvalet sifonuyla şakalar yapmanıza ve güne eğlence katmaya yardımcı oluyor.

Ses Şakası - SoundJoke
Ses Şakası

Sosyal Metre

Sosyal zaman hesaplaması ve analizi. Sosyal medyada boşa geçen zamanı fark etmenize destek olan uygulama. Bir ömürde geçen sosyal zamanı hesaplayıp hemen bulun! Sonrası mı? Sonrası uygulamada…

EN: Calculate lost time with social media! SocialMeter Android application. In addition, you can easily delete your accounts with the account deletion information and links of the most popular social media in the SocialMeter application. TR: Sosyal medya ile kaybedilen zamanı hesaplayın! SosyalMetre Android uygulaması. Ayrıca SosyalMetre uygulamasında yer alan en popüler sosyal medyanın hesap silme bilgileri ve linkleri ile hesaplarınızı kolayca silebilirsiniz. sosyalhesapsil.com
Sosyal Metre

Alo Telefon Şakası

Alo Şaka Uygulaması: Kadın sekreter ve operatör sesleri ile komik telefon şakaları yapmak. Gerçek insan sesiyle hemen şaka yapabilirsiniz. Hemen uygulamayı ücretsiz yükleyin.

Alo Telefon Şakası - Phone Prank
Alo Şaka