Ücretli Uygulamaları Bedava Kullanma!

Ücretli uygulamalar birden fazla insanın günlerce hatta yıllarca emek sarf ederek oluşturduğu bir iştir. Örnek vermek gerekirse. Aylarca tarlada çalışan bir çiftçi o tarlada domates ekmiş olsun o domateslerden sahibine haber vermeden alıp alıp yemeniz ve bunu o yoldan geçen herkesin de yapması hatta bu ayıbı yayması o çiftçiyi maalesef bitirir! Daha kötüsü ne olabilir peki hiç düşündünüz mü?

 

Ücretli Uygulamaları Bedava Kullanma!

Artık o çiftçi domates ekemeyecektir. En kötüsü ise artık domates de yok. Neden eksin ki daha hasatını bile yapamadığı ürünle kim uğraşır.  Bu sadece çiftçilik için değil her meslek için geçerlidir.
Bu uygulama üreticileri için de geçerlidir. Bir çok uygulama üreten firma battı veya artık bu işi yapmıyor. Bunun önemli sebeplerinden biri de KORSAN uygulama dağıtımıdır.

Hiç paralı bir uygulama satın aldınız mı?

Eğer almadıysanız çok şey kaybediyorsunuz. Ticarette en önemli kural satın almadır. Dünya ticaretle yerinde duruyor. Bazen taksiye binerim evet pahalıdır ama taksici de evine ekmek götürmeli değil mi? Eve otobüsle gidersen bir gün taksiye ihtiyacın olduğunda artık taksiler pek kazanmadığı için bulmakta çok zorlanacaksın emin ol. Talep yoksa taksi niye dursun!

Korsan Uygulama Kullanmayın!

Bir uygulama satın alın. Gidin markete ve beğendiğiniz bir uygulamayı satın alın.
O yazılımcı size hizmet eden bir şeyler yapmış onu alın ve yaptığı şeyden keyif almasına destek olun.
Siz o uygulamayı kullanın diye gece sabahlara kadar çalışmıştır. Bazen de kocaman bir ekibin emeği ile bir uygulama yaratılır ve hizmete konulur. Onca insanın hayatını devam ettirmesi ve o sevdiğiniz uygulamanın markette durması için satın alınması gerekir.

Satın Alarak Destek Olun

Hatta rastgele bir taksiye binin. Nerede siftah yapmamış bir esnaf varsa yalandan da olsa alışveriş yapın. Ne kaybedeceksiniz ki en fazla üç beş lira. Gönlünüzden ne koparsa. İnsanlar dilenci değiller. Sadece bir şeyler üretiyorlar ve onları görmeniz iyi bir davranış. Esnafı mutlu etmek onun ailesini de mutlu etmek demektir. Aslında siz bir şeyler satın alınca dünyayı kurtarıyorsunuz. 
Ücretli Uygulamaları Bedava Kullanma!
Hoşça ve sevgi ile kalın.
Dinozor Apps ücretsiz uygulamalar üretiyor. Play Store’dan indirebilirsiniz.

One thought on “Ücretli Uygulamaları Bedava Kullanma!

  • Nisan 3, 2018 tarihinde, saat 12:01 pm
    Permalink

    himmm :(((

Yorumlar kapatıldı.