Ücretli uygulamaları bedava kullanma

Ücretli uygulamaları bedava kullanma

Ücretli uygulamaları bedava kullanma
Ücretli uygulamaları bedava kullanma

Merhaba içinizdeki uyanık sizi buraya getirdi ise mutlaka bu haberi okumalısınız. Çünkü Ücretli olan uygulamayı ücretsiz kullanmanızın zararları var. Bu zararları tek tek yazmayacağız ama bir fikir verebiliriz.

Ücretli uygulamalar birden fazla insanın günlerce veya yıllarca emek sarf ederek oluşturduğu bir iştir. Örnek vermek gerekirse. Aylarca tarlada çalışan bir çiftçi o tarlada domates ekmiş olsun o domateslerden sahibine haber vermeden alıp alıp yemeniz ve bunu o yoldan geçen herkesin yapması ve yayması. o çiftçiyi maalesef bitirir. Daha kötüsü ne peki hiç düşündünüz mü?
Artık o çiftçi domates ekmeyecek ve en kötüsü artık domates yok. Neden eksin ki daha hasatını bile yapamadığı ürünle kim uğraşır.  Bu sadece çiftçilik için değil her meslek için geçerlidir. Bu uygulama üreticileri için de geçerlidir. Bir çok uygulama üreten firma battı veya artık bu işi yapmıyor. Bunun önemli sebeplerinden biri de KORSAN.

Hiç paralı bir uygulama satın aldınız mı?

Eğer almadıysanız çok şey kaybediyorsunuz. Ticarette en önemli kural satın almadır. Dünya ticaretle yerinde duruyor. Bazen taksiye binerim evet pahalıdır ama taksici de evine ekmek götürmeli değil mi? Eve otobüsle gidersen bir gün taksiye ihtiyacın olduğunda artık taksiler pek kazanmadığı için bulmakta çok zorlanacaksın emin ol. Talep yoksa arz niye olsun!
 

Size ders vermek gibi olmasın ama birilerinin de acı söylemesi lazım 🙂

Şimdi tatlı zamanı diyor ve yasa dışı yollarla emek sömürenlere kulak asmayın ve satın alın lütfen bir uygulama satın alın gidin markete ve beğendiğiniz bir uygulamayı satın alın. O yazılımcı Türk olmasa da olur çünkü size hizmet eden bir şeyler yapmış siz kullanın diye inanın gece sabahlara kadar çalışmış ve tek istediği (gözlerim doldu :D) tek istediği yaşamak. Hatta taksiye binin nerede siftah yapmamış bir esnaf varsa yalandan küçük de olsa alışveriş yapın. Ne kaybedeceksiniz ki en fazla 3 yada beş lira gönlünüzden ne koparsa. İnsanlar dilenci değil sadece bir şeyler yapıyorlar ve onları görmenin en güzel yolu minik bir alımdır.

 

Elimizden geldiğince güzel ve faydalı Uygulamalarımızla görüşmek dileğiyle…
Bu yazıyı paylaş yada benzerini üret ama şunu unutma esnafın büyüyü küçüğü olmaz onlar olmasa komşular da olmaz. Bugün sen de bir adım at ve satın al  🙂
Hoşça ve sevgi ile kalın.
DinozorApps

Ücretli uygulamaları bedava kullanma” için bir yorum

  • Nisan 3, 2018 tarihinde, saat 12:01 pm
    Permalink

    himmm :(((

Yorumlar kapatıldı.