Play Store’da Emeğe Saygı

Play Store’da her gün birçok yararlı uygulama indirilir. Bu uygulamaları yararlı ve eğlenceli amaçlarla kullanıyoruz. Bir geliştirici olarak, birkaç iyi önerimiz var. Uygulama mağazalarında daha kullanışlı bir puanlama sisteminin oluşturulmasını desteklemek istiyoruz.

Uygulama geliştirme aşamalarında sorunlar yaşanabilir. Ve bu sorunlar size yansıyabilir. Sorunların gelişimini yakından izliyoruz ve bazen bir sorun nedeniyle bir iyileştirme icat ediliyor. Ortaya çıkan sorunları çözmek için elimizden geleni yapıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.

Uygulamaları kullanırken

Uygulamayı üreten kişilerin devam eden çalışmaları ve ürünü piyasada tutmaları için destekleyin.

Ayrıca teşekkür etmeyi unutma.

Yapması kolay. Bunun birkaç kısa adımı vardır. Teşekkürler ve öneriler önemli adımlardır. İncelemeler her zaman kötü olmak zorunda değildir. Bazı yorumlar komik olsa da.

1- Bir uygulamaya hak ettiği puanı verin.

2- Yorum yazarken olumlu ve olumsuz yönleri bir araya getirin.

3. Sadece teşekkür edin.

4. Geliştiricilere veya diğer yorum yapanlara hakaret etmeyin.

5. Aklınızdaki iyi fikirleri yoruma ekleyin.
Böylece geliştiriciler daha sağlıklı bir bilgiye sahip olurlar. Bu sağlıklı ve bilgili bilgiler size olumlu yollarla geri dönecektir.

Bir sorun varsa bildirin

Olumsuz incelemeler bir geliştiriciyi motive etmeye yardımcı olmaz.

Uygulamayı kullanırken bir sorun oluşursa, mağazadaki uygulama sayfasındaki yorum bölümüne gidin ve yazın. Aynı sayfanın altındaki geliştirici e-posta adresine yazabilirsiniz. Sorunu uygulama yorumlarına ekleyin. Aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılar için faydalı bilgiler olacaktır. Ayrıca, geliştiriciye olayı çözmesi için bilgi verilecektir.


Geliştiriciyle İletişim Kurun

Sorunları daha hızlı çözmek için doğrudan geliştiriciyle iletişime geçin. Mesaj göndermekten çekinmeyin. Mesaj göndermek daha kesin bir problem çözme yöntemidir.


Sorununuzu çözmek için destek isteyin. Geliştiriciler size yardım etmek istiyor. Ve lütfen unutma. Geliştiriciler, desteğinizle daha iyisini yapabilir.

Yorum Yaz

Geliştirdiğimiz uygulamalara yorum yazmak isterseniz mutlu oluruz.

Google Play Store ▶ DinozorApps