Uygulamalarda internet bağlantısı neden gerekli?

Uygulamalarda internet bağlantısı neden gerekli?

Uygulamalarda internet bağlantısı neden gerekli?
internet

Merhaba, bu yazımızda, uygulamaların internet bağlantısına neden ihtiyaç duyduğunu açıklamaya çalışacağız.

İnternetsiz uygulama neredeyse kalmadı bunun bir çok nedeni hybrid teknolojisi olabilir. Diğer kısmı ise ekonomik boyutu ve başka sebepler de sıralanabilir. Biz bu yazımızda ekonomik boyutunun yanında işlevsellik artıran özellikler için internet bağlantısının gerekliliğine de değineceğiz.

Kullananlar bilir Dinozor Apps ailesinin bir ferdi de Telefon Şakası uygulamalarıdır. Pro ve Free olmak üzere iki yönden hizmet veriyorlar.
Telefon Şakası uygulaması alt tarafı neden internet gerekiyor ki? şeklinde market sayfamızda bize bir soru yöneltildi. Biz de bu sorudan yola çıkarak açıklama yapmayı uygun bulduk. (aslında her mesajınızı okuyoruz ve değerli bizim için:)

Cevaplar iki türlü :
ilki biz bu uygulamayı hayrına yapmadık. Eğer hayrına yapsaydık kesinlikle reklam koymadık.
Hayrına bir uygulama değil evet ama markette yapılan olumlu yorumlar insanların birbirine şaka yapması ve gülüp eğlenmesi bize göre insanları mutlu etmek de bir hayır işi 🙂

Uygulamalarımız internetten reklam çekmek için ve size sunmak için tasarıma ek olarak internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Açıkçası internetsiz bir uygulama olmadan daha fazla seçenek sunamayacağımız anlamına geliyor.

Reklamlar kolayca atlanabilecek şeyler, bunları büyütmeyin lütfen, ve reklamlar çok düşük internet kotası tüketir. Optimizasyonu dünya devleri yapıyor Google, Facebook gibi. Bunlar kota konusunda hassas firmalar. Onlara güveniyoruz ve çalışıyoruz el birliğiyle ile.

Biz bu firmalarla size güvenli reklamlar sunmaya devam ediyoruz. Ve Kota dostu reklamlarla. Reklamlar size Fırsatlar sunar ayağınıza kadar getirir. Farklı bir açıdan da bakabilirsiniz. Reklamsız bir dünya sıkıcı olabilir. Yeni ürün ve Fırsatlar reklamlarla fark edilebilir.

Bir diğer konu, bazı özellikleri kullanabilmeniz için örneğin, anket, mesaj, diğer uygulama bağlantıları ve web sitemizde iletişim hattımıza ulaşıp bize yazmanız için yine internet gerekiyor.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için bir çok açıdan bakılınca görüldüğü gibi internet bağlantısı şart bizim için.

Anlayışınız ve desteğiniz ve varlığınız için çok teşekkür ederiz.

En derin saygılarımızla

Dinozor Apps